Slide background

Özenli Taşımacılığın Adresi

Slide background

ZAMANINDA VE DOĞRU TAŞIMACILIK

Slide background

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Hakkımızda

Irak’a yapılan proje taşımacılığında başı çeken firmalardan olan AY-KAR LOJİSTİK 1995 ten günümüze Türk iş dünyasının Iraktaki en güvenilir çözüm ortağı sürdürmekte, kendi alanın da orta doğunun en tanınmış firmalardan biri olan globalleşme yolunda hızlı adımlarla ilerleyen taşımacılık dışında Irakta depolama, gümrükleme ve özel güvenlik hizmetleriyle dahili taşıma gibi bir çok hizmet vermektedir.

Tecrübe & Donanım

Mümkün olan en iyi müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla lojistik tecrübesi ve teknik yeterliliği ileri düzeyde bireylerden kurulu satış ve destek ekibi hazırlandı.

Zamanında Taşımacılık

Taahhüt edilen zamanda taşıma işleminiz en ufak zarar olmadan tamamlanır. Zamanında teslimat en önemli ilkelerimizdendir ve bu doğrultuda en hızlı şekilde teslimat işlemleri sağlanmaktadır. En ufak bir gecikme yaşanmamaktadır.

Üst Düzey Bilgi & Teknoloji

Hizmetlerimizi müşterinin adresine taşıma, riskleri anında güvence altına alma hedeflerini, üst düzey bilişim ve yazılım teknolojileri ile birleştirilmiştir.

Çevreye Saygılı Politika

Taşıma işlemi sırasında doğaya ve insanlara en ufak zarar verici, rahatsız edici durum yaşanmamaktadır. Sorumluluğumuzun bilincinde olarak güvenle hizmet vermekteyiz. Hizmet almadan önce bizden teklif almayı unutmayın !